Strona główna
Wycieczki
Fotografie
Księga gości
Kontakt
   
 


Imię i nazwisko:
Adres e-mail (niewymagany):
Komentarz:
Kod zabezpieczający. Wpisz: 'gdynia':


Wiesława Gacek 25.06.2017 21:43

Chciałabym podzielić się spostrzeżeniami z naszego wyjazdu do Trójmiasta... Pani Ela była naszym przewodnikiem i przez trzy dni oprowadzała nas po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Nasza grupa liczyła prawie 30 uczniów technikum. Muszę stwierdzić, że dzisiejszą młodzież bardzo trudno jest czymś zainteresować, ale pani Eli się to udało. Podczas, gdy opowiadała o poszczególnych miejscach i obiektach młodzież naprawdę z zainteresowaniem słuchała. Pani przewodnik opowiadała krótko, treściwie i bardzo konkretnie. Taki sposób przekazu informacji dzisiaj najlepiej trafia do młodzieży.
Poza tym bardzo dziękuję Pani Elżbiecie za pomoc w ułożeniu programu i rady przy wyborze noclegu i wyżywienia. Nocować 50 metrów od plaży to wielki luksus...
Polecam rewelacyjną i pięknie się wysławiającą Panią przewodnik po Trójmieście Elżbietę Malec.


Izabela W. 14.07.2014 09:07

Jakiś czas temu miałam okazję wybrać się z rodzicami i ich znajomymi na wycieczkę do Trójmiasta. Towarzyszyła nam Pani Ela. Przyznam, że byłam w Trójmieście nieraz na wycieczce, ale dopiero Pani Elżbieta naprawdę mi miasto pokazała. Widziałam miejsca, które są warte obejrzenia, a nie zawsze jest o nich mowa w przewodniku, usłyszałam wiele ciekawych historii. Oprócz tego, że Pani Elżbieta cudownie opowiadała o miejscach, które zwiedzaliśmy, opowiadała również o swoich pasjach. Bardzo przyjemnie rozmawiało nam się o fotografii. Jak na 2 dni pokazała nam ponad plan. Jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, dostosowującą tempo do wszystkich zwiedzających i licząca się z ich zdaniem. Jeśli kiedykolwiek ktoś będzie się mnie pytał o dobrego przewodnika, bez wahania wskażę Panią Elżbietę Malec.


Biuro Trybała 24.06.2014 18:56

Kolejna współpraca z Panią Elżbietą była spełnieniem wszystkich marzeń o przewodniku po Trójmieście, jej profesjonalne podejście do tematu, miłe słowo do dzieci i profesjonalizm stoją na wysokimi poziomie!
Program to 200% normy zrealizowane na szóstkę z plusem!
Współpraca z takim Przewodnikiem jest prawdziwą przyjemnością i najlepszym zaproszeniem nad morze!
Polecamy Panią Elżbietę, jako Przewodnika z pasją, sercem i ogromną wiedzą!

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!


Mirosława Ch. 12.06.2014 18:19

Publiczne Gimnazjum w Gródku, kujawsko - pomorskie, uczestniczyło w zwiedzaniu Trójmiasta 6-7 czerwca 2014 r. Z polecenia skorzystaliśmy z usługi przewodnika, Pani Elżbiety. Nic dodać, nic ująć. Pełen profesjonalizm i „bajkowe oprowadzanie” po policentrycznym ośrodku metropolitalnym. Z młodzieżą gimnazjalną super kontakt i obustronne zrozumienie. W przyszłości skorzystamy z barwnych i rzeczowych opowieści Pani Elżbiety. DZIĘKUJEMY!!!


Małgorzata Siekiera 17.07.2013 09:15

Bardzo dziękuję Pani za profesjonalizm i bardzo ciekawy program zwiedzania Trójmiasta w dniach 1-2. lipca br. Pozdrawiam serdecznie.


Jadwiga S. 30.06.2013 17:01

Pani Elżbieto ,pozdrawiam ze Szczecina.Dziękuje Pani za miłe dni spędzone w Trójmieście. Dziekuję Pani przewodnik za;bogata wiedze merytoryczna,za zaangażowanie w jej przekazywanie,za tresci patriotyczne i religijne,za miły ,serdeczny stosunek do nas.Życzę Pani owocnej pracy ,wielu sukcesów z turystami.Aby w kazdym pozostał Pani urok i wiedza o pięknym Waszym regionie.W imieniu pielgrzymki z katedry sw Jakuba ze Szczecina wraz z ks.Pawłem Kołodziejskim z poważaniem Jadwiga S.


Wiesława 02.06.2013 20:59

Zwiedzanie Trójmiasta z panią przewodnik było wielką przyjemnością. Uczniowie usłyszeli wiele ciekawostek związanych z miejscami, które odwiedziliśmy. Serdecznie polecam panią jako profesjonalistkę wszystkim grupom. Pozdrawiam.


Anna Wileczek 17.06.2012 14:51

Dziękujemy za wspaniałą wyprawę po szlakach trójmiejskich. Było profesjonalnie, ciekawie, sympatycznie i urokliwie. Wrażenia są niezwykle pozytywne! Pozdrawiam i polecam :))


Agnieszka Ciepielewska 11.06.2012 21:10

Podróż po Trójmieście z panią przewodnik okazała się wspaniałą lekcją historii. Nasze dzieciaki wzbogaciły wiedzę, utrwaliły swoje wiadomości.Pani Elżbieta to profesjonalista, potrafiąca wspaniale nawiązać kontakt z każdą grupą wiekową. Polecam.


Rafał 18.07.2011 12:12

W imieniu wycieczki z U.G. Jemielno, chcę serdecznie podziękować za niezapomniane dwa dni spędzone w Trójmieście.
Podczas wycieczki zdaliśmy sie całkowicie na program zwiedzania opracowany przez Panią Elę i nie zawiedliśmy się. Profesjonalizm w każdym calu, ogromna i szczegółowa wiedza, sposób prowadzenia wycieczki oraz pasja w tym co robi jest zaskakująca. Do dziś jesteśmy pod wrażeniem. Pomimo, że mieliśmy tylko dwa dni, zwiedziliśmy bardzo dużo a jeszcze więcej dowiedzieliśmy się o Trójmieście, jego historii i legendach.
Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego przewodnika - trafiliście na właściwą stronę :)
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.


guestbook Strona - 1 - 2