Strona główna
Wycieczki
Fotografie
Księga gości
Kontakt
   
 


Imię i nazwisko:
Adres e-mail (niewymagany):
Komentarz:
Kod zabezpieczający. Wpisz: 'gdynia':


Wiesława 02.06.2013 20:59

Zwiedzanie Trójmiasta z panią przewodnik było wielką przyjemnością. Uczniowie usłyszeli wiele ciekawostek związanych z miejscami, które odwiedziliśmy. Serdecznie polecam panią jako profesjonalistkę wszystkim grupom. Pozdrawiam.


Anna Wileczek 17.06.2012 14:51

Dziękujemy za wspaniałą wyprawę po szlakach trójmiejskich. Było profesjonalnie, ciekawie, sympatycznie i urokliwie. Wrażenia są niezwykle pozytywne! Pozdrawiam i polecam :))


Agnieszka Ciepielewska 11.06.2012 21:10

Podróż po Trójmieście z panią przewodnik okazała się wspaniałą lekcją historii. Nasze dzieciaki wzbogaciły wiedzę, utrwaliły swoje wiadomości.Pani Elżbieta to profesjonalista, potrafiąca wspaniale nawiązać kontakt z każdą grupą wiekową. Polecam.


Rafał 18.07.2011 12:12

W imieniu wycieczki z U.G. Jemielno, chcę serdecznie podziękować za niezapomniane dwa dni spędzone w Trójmieście.
Podczas wycieczki zdaliśmy sie całkowicie na program zwiedzania opracowany przez Panią Elę i nie zawiedliśmy się. Profesjonalizm w każdym calu, ogromna i szczegółowa wiedza, sposób prowadzenia wycieczki oraz pasja w tym co robi jest zaskakująca. Do dziś jesteśmy pod wrażeniem. Pomimo, że mieliśmy tylko dwa dni, zwiedziliśmy bardzo dużo a jeszcze więcej dowiedzieliśmy się o Trójmieście, jego historii i legendach.
Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszego przewodnika - trafiliście na właściwą stronę :)
Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.


Maliszewska 21.09.2010 19:41

Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam cennych informacji. Po raz pierwszy dzieci z kl. III były zachwycone przewodnikiem. Z zapartym tchem słuchały ciekawych legend i się nie nudziły. Pani Elżbieta ma podejście do małych dzieci i doskonale wie, co pokazać i opowiedzieć . Do naszej grupy czasami dołączali nawet turyści, żeby posłuchać co mówi Pani Ela. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy


Urszula Dąbrowska 03.05.2010 11:47

W imieniu wronieckich Amazonek (Wielkopolska)bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie za bardzo miłe i owocne, trzy dni zwiedzania Trójmiasta i Helu. Pani profesjonalizm, wiedza i pasja oraz umiejętność ciekawego przekazywania informacji, pozwoliły nam poczuć uroki Trójmiasta i wywieżć miłe wspomnienia. Serdecznie dziękujemy i polecamy innym grupom, pragnącym poznać uroki Trójmiasta.


Alicja Ostaszewska 24.06.2009 12:01

Serdeczne podziękowania dla pani Elżbiety. Wspaniale przygotowana do oprowadzania po Trójmieście, niezwykła wiedza i niesamowita cierpliwość ;). Utzymywałyśmy bardzo dobry kontakt e-mailowy i telefoniczny przed wycieczką, dopracowałyśmy trasy zwiedzania, w wielu przypadkach zdawałam się na Pani rady. Bardzo dobrze mi się z Panią współpracowało. Tak trzymać.
Dla wszystkich, którzy są jeszcze niezdecydowani, którego przewodnika wybrać - gorąco polecam panią Elę, nie zawiedziecie się. Profesjonalistka w 100%, wystarczy powiedzieć, czego się oczekuje.
Jeszcze raz dziękuję.


Wychowawczyni klasy VI b z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 18 w Gdyni 22.09.2008 18:45

Bardzo dziękuję Pani za fachowe, niezmiernie interesujące przygotowanie wycieczki do Gdańska /19 IX 2008r./ Wspaniały wykład o Gdańsku, jego historii zachęciły dzieci z mojej klasy do następnej wycieczki po naszym regionie. Zgłoszę się do Pani w maju 2009r. na spacerek po Sopocie. Dziękując za super wycieczkę, chciałabym zachęcić wszystkich do pogłębiania wiedzy o regionie właśnie z Panią Elżbietą Malec. Jest wyjątkowym przewodnikiem. Uwierzcie mi.
wychowawczyni klasy VI B z SSP w Gdyni


Marek Orkowski 11.09.2011 11:03

W imieniu wycieczki z Kalisza /wielkopolska/ serdecznie dziękuję p.Elzbiecie za profesjonalne przygotowanie propozycji oraz przeprowadzenie zwiedzania trójmiasta. Grupa w trzy dni miała możliwość zapoznania się z historią, zabytkami oraz teraźniejszością, przekazane w sposób ciekawy pełen profesjonalizmu. Pasja z jaką p.Elżbieta przekazuje informacje udziela się zwiedzający co dodatkowo uatrakcyjnia zwiedzanie. Polecamy Pania Elżbietę zainteresowanym /na pewno się nie zawiedziecie/ i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!!!
do zobaczenie w trójmieście
pozdrawiam marek orkowski


Ania, zadowolona klientka 27.08.2008 11:40

Chcialam serdecznie podziekowac Pani Elzbiecie za wspaniale przeprowadzona wycieczke! Nasza grupa zwiedzala Trojmiasto z Pania Elzbieta - musze pochwalic ja za kompetencje, merytoryczne podejscie, swietne przygotowanie, liczne ciekawostki i humor. Zwiedzanie z Pania Elzieta bylo niezapomnianym przezyciem, nie spodziewalam sie dowiedziec sie AZ tyle o Gdansku, Gdyni i Sopocie, w tak ciekawej formie. Pani Elzbieta to przemila osoba, majaca bardzo szeroka wiedze, ktora przekazuje w bardzo ciekawy sposob. Ponad to jest kontaktowa, energiczna, dostosowuje sie do zyczen zwiedzajacych i ukazuje Trojmiasto z niezwyklej perspektywy, laczac bogata historie tych miast z terazniejszoscia, czyniac zwiedzanie niezwykle wciagajacym. Widac, ze robi to z prawdziwa pasja, podziwiam Pania, pozdrawiam i zycze wielu sukcesow oraz dalszej satysfakcji z pracy! Niech iskra, ktora widzialam w Pani oczach, nigdy nie gasnie! Polecam Pania Elzbiete wszystkim zainteresowanym i najserdeczniej pozdrawiam oraz jeszcze raz DZIEKUJE! Ania


guestbook Strona - 1 - 2 - 3